![](https://michaelchrisofos.gr/wp-content/uploads/2018/05/32372806_10156372659223482_7637745788495331328_n.jpg)
Ημερίδα υγείας με θέμα «Καρκίνος και Πρόληψη»
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 10 Μαϊου και ώρα 19:30 Ημερίδα υγείας με θέμα «Καρκίνος και Πρόληψη». Η εκδήλωση έλαβε χώρα στο Δημαρχιακό Μέγαρο Δήμου Κηφισιάς. Ταυτόχρονα, πραγματοποιήθηκε η παρουσίαση του νέου βιβλίου της Συγγραφέως Υγείας, Ιωάννας Λάκα σχετικά με τον καρκίνο του μαστού. Η εκδήλωση διοργανώθηκε από την δημοσιογράφο και συγγραφέα Υγείας, Ιωάννα Λάκα σε συνεργασία με τον Δήμο Κηφισιάς.